Відкриття художнього панно «Дві сторони життя»

До Дня пам’яті ветеранів, які віддали життя за Україну, в нашому Центрі було організовано відкриття художнього панно «Дві сторони життя». Цю ідею бійця Олександра Жержерунова було підтримано як побратимами, так і працівниками Центру.

На картині, довжиною більш як 15 м, відображено події Сходу України та мирне життя з символом дня пам’яті – яскравими соняшниками. Донецький аеропорт, зруйноване село, обгорілі й понівечені дерева, краплі крові на землі, які проросли червоними маками, численні зірочки на небосхилі як символ воїнів, що з нами, але не поряд… В небі «запалила» зірку своєму синові Олегу Габораку мама – Світлана Чеканова.

Для «кіборга» Анатолія Терещука відображення воєнних подій було напруженим та емоційним. Підтримку надавала дружина Тамара, яка теж відгукнулась на пропозицію створення панно. Доєдналася до процесу творчості й  учасниця ООС Тетяна Федоренко, яка ще служить, але приїхала на кілька днів додому. Додали свої щтирихи й інші ветерани.

Чи не найбільше довелося працювати працівникам ЦСПР. Художній смак, уміння передати бажане на полотні, небайдужість Людмили Шелест, заступника директора Центру, визначили можливість реалізації задуманого та впевненість у результаті. Допомагали всі, хто мав вільну хвилину та перейнялися ідеєю майбутнього художнього твору.

Відкрила захід директор ЦСПР Галина Бабич, яка в своєму виступі висловила шану та повагу захисникам України. Активним учасникам створення панно були вручені подяки Центру. Зі словами вдячності працівникам закладу, з надією на подальшу співпрацю в напрямку військово-патріотичного виховання звернулися учасники бойових дій – захисник Донецького аеропорту Олександр Беденок та голова громадської організації «Учасники бойових дій АТО» Віктор Красюн.

На закінчення хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих та поклали квіти до могили юного Олега Габорака.

Галина Бабич, директор ЦСПР

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...