Матч між командами Ліги учасників АТО ФК “Іванків-АТО” та ФК “Старт” (Чернігів)

19.08.20 відбувся матч між командами Ліги учасників АТО ФК “Іванків-АТО” та ФК “Старт” (Чернігів). Вперше грали серед тижня і вперше ввечері під захід сонця. Після трудового дня бігати важче…

Перший тайм, не дивлячись на жорстку боротьбу, закінчився з рахунком 0:0. У другому таймі господарі поля втратили пильність, далися взнаки втома і отримані травми. “Старт” додав зусиль і за короткий час забив 3 голи, вирвавши перемогу у господарів.

⚽️Цікава гра, необхідна ветеранам спортивна реабілітація, відпрацьований адреналін, приємна втома і позитивні емоції, не дивлячись ні на що! Такий загальний результат гри!

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru