Виховуємо патріотів

З прикордонниками відділу «Іванків» Житомирського загону вже давно налагоджено тісні взаємозв’язки. Більшість з них пройшли через військовий конфлікт на сході України та потребують посиленої психологічної уваги. Систематична психологічна реабілітація, тренінги, консультації стали звичними. Прикордонники завжди підтримують наші пропозиції щодо спільних заходів, а інколи ініціюють свої.

Нещодавно, забезпечуючи національно-патріотичне виховання підлітків та молоді, вони провели для дітей учасників АТО/ООС екскурсію по території одного із військових підрозділів.

Для дітей ознайомлення зі зразками автомобільної техніки та озброєння, що використовується під час охорони державного кордону, було надзвичайно цікавим. Хтось вперше побачив квадроцикл, снігохід, військову машину «козак», а тактичний ремінь для зброї взагалі викликав захоплення. Їм сподобалась назва «Козак». – Хоч і транспорт, але «козак», жартували діти. Була надана можливість потримати в руках справжнісінький автомат. Школярі з азартом, під контролем досвідчених офіцерів, самостійно проводили розбирання та збирання автоматичної зброї, пробували одягати засоби захисту органів дихання. Прикордонники в свою чергу підбадьорювали дітей, до всього ще й продемонстрували умови щоденного побуту. Дехто навіть заявив, що в майбутньому стане прикордонником, адже охороняти наші кордони – це гідно та почесно.

smart

Вражень від екскурсії було більше ніж досить. Вдома вони ділились враженнями з батьками, обмінювались з друзями, які по-доброму заздрили одноліткам.

Слова вдячності від усіх прикордонникам, зокрема ветерану АТО/ООС Олексію Вегері та Миколі Устименку.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...