Товариський матч ФК “Іванків-АТО” – ФК “Viknaland” (Димер)

Товариський матч ФК “Іванків-АТО” – ФК “Viknaland” (Димер) відбувся сьогодні на стадіоні “Промінь”.

Чим відрізняються товариські матчі від протокольних чемпіонатів? Більш дружня атмосфера, відсутність зайвого напруження, вільніша гра, можливість робити багато замін, щоб дати можливість пограти всім членам команди. Немає обов’язкової вимоги для нашої команди – бути учасником АТО, як в чемпіонаті Ліги учасників АТО.

На такі матчі завжди багато бажаючих пограти за нашу команду “Іванків-АТО”. Сьогодні честь грати в команді з бійцями випала зовсім юному, але талановитому футболісту Дмитру Марченку (номер 22) – замінив гравця з травмованою вчора ногою. І 12-річний хлопчина викликав захоплення всіх присутніх – грав нарівні з дорослими гравцями, а іноді й краще!

Хоч матч і товариський, але на полі боролися за перемогу по-справжньому. Після першого тайму пішли на перерву з рахунком 0:0. На початку другого – фортуна посміхнулася суперникам і м’яч опинився в наших воротах. Команда АТО боролася до останнього… І за 2 хвилини до фінального свистка таки зрівняла рахунок!!! 1:1. Перемогла дружба! Футбол об’єднує!

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru