Футбольна команда “Іванків-АТО”: знайомимося ближче

Розширюємо уявлення про географію гравців нашої команди. Сьогодні додаємо Прибірськ і Феневичі.

⚽️ Василь Саченко (Прибірськ), 21 номер, напівзахисник – 12-й окремий мотопіхотний батальйон при 26 арт-бригаді, командир гранатометного відділення. Після тяжкого поранення зумів поставити себе на ноги і повернутися до повноцінного життя, хоча близько 40 осколків від міни все ще залишилися в ногах. За захист суверенітету України неодноразово нагороджувався державними відзнаками: «За доблесть та звитягу», «За взірцевість у військовій службі», відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції» та ін.

⚽️ Борис Ланчук (Феневичі), номер 10 – 53-я окрема механізована бригада. Свого часу грав за команду «Феневичі». Результативний як в ролі воротаря, так і гравця на будь-якій позиції. Минулого сезону після закінчення кола знову пішов захищати Україну в ООС, тож районні змагання з міні-футболу пройшли без нього. Наразі надійний і досвідчений гравець знову повернувся в команду.

⚽️ Василь Беренок (Іванків), номер 11, напівзахисник – водій-електрик 130-го окремого розвідбатальйону, В команді – з першого тренування. Навіть отримавши травму під час гри, приходив уболівати й підтримувати команду майже на всі матчі.

Далі буде..

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...