«Кіборги» – в кінотеатрі просто неба

Вони постали каменем, мов неприступна скеля,
На них залізом плавленим валились сотні тонн,
Та їх кістки не тріснули — не витримала стеля,
Та дух їх не зламався — не витримав бетон!

Бої за Донецький аеропорт – одні з найзапекліших у війні на сході України – тривали з травня 2014-го до 22 січня 2015 року. 242 дні українські військові, добровольці, медики й волонтери протистояли навалі російсько-окупаційних військ і проросійським бойовикам, затято відстоюючи рідну землю. Звитяжна оборона летовища стала символом незламності та бойового духу нашого війська, а захисники терміналів отримали почесне ймення «кіборги».

У культовому фільмі Рідлі Скотта американський спецпризначенець «Чорний яструб» каже: «У пеклі не можна бути героєм, і від тебе цього не вимагають, але інколи так виходить…» Наші «кіборги» знають цю істину не з кіно. Хоча ворог атакував аеропорт щодня, цей форпост лишався неприступним. Там герої стояли за Україну на смерть…

Події Донецького аеропорту покладені в сюжет фільму «Кіборги» (Україна), який виявили бажання переглянути в нашому кінотеатрі просто неба учасники бойових дій. На перегляд було запрошено місцевих кіборгів, що в ті роки стояли на захисті аеропорту в Донецьку Олександра Беденка та Анатолія Терещука.

Напочатку глядачі мали можливість оглянути виставку «Ветеран в моїй громаді», поспілкуватися з директором ЦСПР Галиною Бабич.

Серед присутніх на заході була і молодь, що є досить важливим моментом для формування їхнього світогляду та військово-патріотичного виховання.

Фахівець із соціальної роботи Марина Грушко.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...