«Підтримаємо! Успіхів хлопцям!»

Перехід областей до першого етапу послаблення карантинних обмежень, спричинених гострою респіраторною хворобою COVID-19, дав змогу відновити футбольні тренування та ігри нашої команди “Іванків-АТО” – учасника чемпіонату України з футболу серед команд Ліги учасників АТО на Кубок Героїв АТО.

Починаючи з 6 червня вже зіграно 4 матчі: з ФК «Старт» у місті Чернігів, ФК «Ірпінь-АТО» в Ірпені та на своєму полі приймали команди “Купол-95” ЗСУ з Житомира та «Побратим» з Броварів. Цього року в дивізіоні «Північ» додалося 2 дуже сильні команди «Динамо-АТО» (Київ) та «Калібр» (Шостка), склад гравців підсилився молодими досвідченими спортсменами. До нашої команди теж додалося четверо гравців, молодих і завзятих.

Ігри цього сезону надзвичайно цікаві, стрімкі й напружені, адже через карантин чемпіонат проходить в одне коло замість звичних двох. Тож розслаблятися немає часу! Як відзначив Віктор Позняк, голова районної федерації футболу: «У порівнянні з минулим роком команда «Іванків-АТО» вже грає більш злагоджено й технічно. Досвід нічим не заміниш, його треба напрацьовувати. І мушу відзначити, прогрес очевидний!» За умовами карантину матчі проходять без глядачів, проте команди віддаються грі сповна, адже грають не на публіку, а для власного задоволення і, звичайно, прагнуть показати якнайкращий результат. Перед початком кожного футбольного матчу команди вшановують пам’ять військовослужбовців, які загинули під час виконання бойових завдань в зоні проведення АТО та ООС в Донецькій та Луганській областях.

Участь в чемпіонаті України передбачає як ігри на своїй території, так і виїзди в інші міста відповідно до графіку ігор, що надається Федерацією футболу учасників АТО. Північний дивізіон охоплює 10 команд з Києва, Київської, Чернігівської, Сумської та Житомирської областей. Як і минулого року гостро стояло питання участі команди «Іванків-АТО», адже далекі поїздки – це великі витрати. Над пошуком фінансування працювали ЦСПР, ГО «Учасники бойових дій АТО», ІРДА. Писали листи, складали кошториси, плекали надії…

Дуже приємно, що є люди, які від початку війни на Сході допомагають учасникам АТО/ООС, приділяють увагу їх фізичній та психологічній реабілітації. Команда «Іванків-АТО» у повному складі дякує за підтримку, фінансову допомогу, увагу та теплі слова підтримки ППО ДП НАЕК «Енергоатом», а особливо – його Голові – О.В. Личу. Олексій Васильович на наше звернення відповів без вагань: «Підтримаємо! І надалі будемо допомагати вашій команді. Успіхів хлопцям!»

«Всеукраїнська Футбольна Ліга учасників АТО — це єдиний в Україні Чемпіонат з футболу серед учасників та ветеранів АТО (ООС),де участь беруть 100% учасників бойових дій − захисників України. Цього року у Чемпіонаті беруть участь рекордна кількість 96 команд сектора безпеки та оборони України і ветеранів АТО(ООС). А це близько трьох тисяч учасників бойових дій − захисників України», − розповів він.

Щороку з кінця березня (цього року з 13 червня у зв’язку з карантином) по 14 жовтня відбуваються змагання єдиного Чемпіонату України з футболу серед команд «Всеукраїнської Футбольної Ліги учасників АТО» на Кубок Героїв АТО. Матчі проходили і проходять щотижня в сорока двох містах України. Груповий етап Чемпіонату відбувається до 04 жовтня включно. Фінальні змагання на Кубок Героїв АТО відбудуться традиційно з 05 по 14 жовтня на спортивній базі ФК «Динамо» (Київ) та стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського.

Організатором та засновником цього Чемпіонату вже шостий рік поспіль є Федерація Футболу учасників АТО під егідою Всеукраїнського Об’єднання учасників АТО «Українці-Разом!» та за підтримки Міністерства у справах ветеранів України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, Генерального штабу Збройних Сил України, Служби безпеки України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Державної служби з надзвичайних ситуацій України, Національної поліції України, Української асоціації футболу, Футбольного клубу «Динамо» (Київ).

Головний трофей сезону − Кубок Героїв АТО. Він є перехідним і кожен переможець сезону володіє ним протягом одного року, до наступного сезону. Назва команди-переможця вигравіювана на Кубкові. Таким чином вписуються імена наших героїв в історію футболу Ліги учасників АТО.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...