“Родина героя: своїх не лишаємо!”

З місією громадської організації “Київський підрозділ об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО” ми познайомились на сторінці Facebook . Це – розвиток активного, національно-свідомого громадянського суспільства, спроможного контролювати дії влади й активно впливати на розбудову України, як мирної, суверенної, демократичної Держави.

Основними завданнями є:

– відстоювання гідності та недоторканності жінок в Україні;
– виховання нового покоління активного громадського суспільства
– пропагандування сімейних та соціальних традицій
– підтримки розвитку демократії в Україні.

В цілому ГО дбає про допомогу та підтримку жінок, що постраждали внаслідок війни на Сході України.

В Київській області  за підтримки уряду Канади «Жінки України: сильні, спроможні, незламні», що впроваджується організацією ПАКТ діє проект “Родина героя: своїх не лишаємо!”, які організували навчання жінок-активісток.

В рамках проекту було започатковано новий напрямок співпраці з регіонами – створення і підтримка груп взаємодопомоги. Іванківський район представляла Світлана Губер – мати загиблого  учасника АТО Олега Габорака та Ніна Німенко – дружина учасника АТО.

На семінарі було обговорено поняття спільноти жінок, яких об’єднала війна, що таке група взаємодопомоги, її тривале функціонування. Серед учасниць семінару були створені і сформовані перші 5 груп, складений план дій на майбутнє.

У тісній співпраці з Іванківським ЦСПР планується створення групи взаємодопомоги для матерів та дружин учасників АТО.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...