Ми як одна сім”я

До центру «Довір’я» завітала разом з внуками. Хотіла показати музей АТО та залу ігрової терапії, але потрапила на цікавий захід. Спочатку діткам виміряли температуру, потім хлопці, як виявилося, бійці, запросили дітей на вулицю. Перевірили чи всі мають захисні маски, обробили руки і захід з основ виживання в дикій природі розпочався.

Дітей поділили на дві команди, вчили виконувати накази командира – визначилися з девізом. Та, найголовніше, що ветерани підготували ряд завдань, знання яких необхідне для кожного з нас. Це – надання першої допомоги, навики у встановлені намету, вправляння у перетягуванні канату. Найцікавішим моментом було розпалювання вогнища та приготування солдатської каші.  Вправно відкриті банки з тушонкою додали каші особливого смаку.

Моя внучка Полінка сказала, що такої смакоти ніколи не пробувала. Аякже, це ж ячка та ще й з тушонкою, хіба ми вдома готуємо таке?! Тепер буду знати чим здивувати своїх внуків, хоча димку з ватри все рівно не буде.

Хоча захід розпочався рано, аби не було так спекотно, по своєму наповненню він тривав більше двох годин.

Все проходило на центрівському майданчику, було зручно і просторо, а головне цікаво. Про це подбали працівники ЦСПР Ірина Струпова разом з учасниками АТО/ООС Василем Проявою, Костянтином Шаповаловим, Олександром Жержеруновим, Сергієм Марченком. Знаю, що хлопці завжди відгукуються на пропозиції, що надходять з центру.

А ще відчувала дитячій настрій – за час карантину було видно, що засиділись вдома. Дітворі настрою додав сюрпризний момент – кожному було запропоновано морозиво.

Не стримала цікавість, запитала у директора центру Галини Бабич: «Знаючи вашу фінансову неспроможність звідки кошти на проведення заходу?. Вода, напої, овочі, сосиски та інше – все це потребує певних витрат». Вичерпна відповідь: «Ми вже давно співпрацюємо з Міжнародним благодійним фондом «Східно-Європейська місія», якому щиро вдячні. В травні після закінчення занять у «Вечірній гімназії» влаштовуємо свято для її відвідувачів. Це – діти з родин учасників АТО/ООС та малозабезпечених сімей. Щороку намагаємось його урізноманітнювати. Сьогодні вирішили провести саме так. Адже ми, як одна родина – ветерани, їх сім”ї та центр».

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...