Ще раз про літній відпочинок

Запитуйте – відповідаємо:
ще раз про літній відпочинок.

17.06.2020 р. благодійним організаціям та фондам Міністерством соціальної політики були розіслані листи
«Про оздоровлення та відпочинок дітей за кордоном».

Основні пункти даного листа наводимо вам для ознайомлення:
…Через стрімке поширення у світі гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, Всесвітня організація охорони здоров’я заявила, що незважаючи на покращення ситуації з розповсюдженням коронавірусної інфекції в Європі, у глобальному масштабі вона стає гіршою.

У зв’язку із цим, урядами країн вживаються заходи із запобігання поширенню епідемії, оголошено карантин, скасовано освіті, спортивні, туристичні, розважальні та інші заходи.

З урахуванням зазначеного Міністерством охорони здоров’я рекомендовано утриматись від організації процесу оздоровлення дітей до моменту покращення епідемічної ситуації захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19 та схвалення відповідного рішення Урядом.

Тому посольствами України в Королівстві Іспанія та Сполучених Штатах Америки, в умовах сьогодення, організація відпочинку українських дітей за кордоном вбачається недоцільною.

Збереження життя та здоров’я дітей є найціннішим пріоритетом держави.
Таким чином з метою недопущення ризиків захворювання та наражання на небезпеку здоров’я дітей, Мінсоцполітики не надаватиме згоди на виїзд дітей за кордон на відпочинок та оздоровлення в оздоровчому сезоні 2020 року.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...