Запрошуємо на навчання до ВНЗ цивільного захисту України

ВНЗ цивільного захисту України має широку базу знань і гарну технічну базу. Методика викладання знаходиться на високому рівні. І якщо обирати ВНЗ для отримання квитка у майбутнє, то ВНЗ цивільного захисту України це найкращий вибір!

ГУ ДСНС України у Київській області запрошує на денну форму навчання за державним замовленням до вищих навчальних закладів цивільного захисту України у 2020 році, на базі наступних навчальних закладів:

– Національний університет цивільного захисту України (м. Харків);

– Черкаський інститут пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України (м. Черкаси);

– Львівський державний університет безпеки життєдіяльності (м. Львів);

Вступ до ВНЗ ДСНС України здійснюється за конкурсом на підставі результатів зовнішнього незалежного оцінювання знань кандидатів на навчання та вступних випробувань з фізичної підготовки. Майбутні рятівники за станом здоров’я повинні бути придатними до військової служби, мати гарну фізичну підготовку та належні знання з профільних предметів: українська мова та література, математика, фізика та інші.

При успішному проходженні конкурсу кандидати зараховуються до навчального закладу як курсанти на денну форму навчання за рахунок державного бюджету з терміном навчання 4 роки за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр». Курсанти забезпечуються форменим одягом встановленого зразка, безкоштовним житлом та харчуванням. Випускникам ВНЗ ДСНС України присвоюються спеціальні звання лейтенант служби цивільного захисту з постановкоюна спеціальний облік та забезпечується 100-відсоткове працевлаштування.

За детальнішою інформацією звертайтесь до Іванківського РС ДСНС України у Київській області що знаходиться за адресою: смт Іванків.  вул. Михайлівська, 3

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...