ФК “Іванків-АТО” готується до нового футбольного сезону ветеранської Ліги

Ще в березні мали б розпочатися змагання між ветеранськими командами України в рамках Ліги учасників АТО, проте у зв’язку з карантином відкриття сезону кілька разів відтерміновувалося.

В період самоізоляції кожен готувався індивідуально: хтось практикував ранкові пробіжки, хтось кинув палити, хтось свідомо схуд, і всі дуже скучили за футболом та за своєю командою.

За останньою інформацією Федерації футболу учасників АТО змагання стартують 6 червня. Матчі відбудуться в межах одного кола замість двох запланованих. Футбольна команда «Іванків-АТО» розпочала тренування, розтопкують нові бутси, «пристрілюють» м’ячі, придбані в рамках проекту “Ветеранський простір”, що реалізується ЦСПР при підтримці МОМ (Міжнародна організація з міграції).

Погода, щоправда, самі знаєте, не дуже сприяє. Особливо, якщо врахувати, що тренування проходять на старому стадіоні біля річки: трава під ногами “квакає”, калюжі й багнюка! До одних воріт, де поле більш витопкане, і підійти не можна.

Команді вже більше року, але ще жодного разу вони не грали на новому Іванківському стадіоні! Ремонт… Учасники АТО готові допомогти встановити ворота, досипати амортизаційну крихту, аби прискорити технічну можливість тренуватися і грати, а також приймати команди інших областей, на цивілізованому стадіоні!

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...