Розширюємо ветеранський простір

Послаблення карантину та гарна погода дали нам змогу відновити проведення заходів просто неба. Хай поки що не масових, але дуже довгоочікуваних.

Майстер-клас з виготовлення вуличних меблів провів учасник АТО Микола Дем’яненко, а допомагав йому інструктор з фізкультури Сергій Бурлаченко. З будівельних піддонів, які надали нам для гарної справи ТОВ «Вердані» та ПМК-2, майстри виготовили 4 зручні «дивани» різного дизайну, з підлокітниками і без, і великий стіл. І все це за пів дня! Робота кипіла, працювали завзято й натхненно.
Серед інструментів майстра дивиною для всіх була електропилка, яка легко ріже не тільки деревину, а й цвяхи! Це дуже пришвидшило роботу. Серед тих, хто хотів навчитися, були поки що допущені тільки працівники ЦСПР. Проте на наступну майстерню просто неба після 22 травня ми запрошуємо всіх бажаючих, слідкуйте за оголошеннями.

«Меблі багатофункціональні і їх можна розставляти по-різному, – розповідає Микола. Оці з підлокітниками зручні для тривалого сидіння, є на що опертися і є куди поставити каву. Інші, без підлокітників, можна з’єднувати між собою і ставити в один ряд, якщо це потрібно. Або розмістити під кутом 90 градусів і поставити між ними маленький столик ( який ще треба зробити). Розташування ж навкруги великого столу спонукає присісти і обговорити свої важливі ветеранські справи».

Саме так і планувалося в рамках проекту МОМ з реінтеграції ветеранів, бо наші захисники не тільки мужні, а й дуже талановиті. І ми прагнемо, щоб ви про це знали і вчилися в них.
По-перше, виготовлення таких садових меблів – це самореалізація для ветеранів, які вміють це робити, і майстерня для тих, хто не вміє, але хоче навчитися.
По друге, набуття нового вміння учасниками – це не тільки можливість створити затишний куточок вдома, а й зробити з цього бізнес.
І по-третє, розширюючи ветеранський простір ми створюємо комфортне місце, яке збиратиме учасників АТО, їхні родини, членів громади зі своїми ідеями, сприятиме обговорення планів та проведенню заходів в невимушеній атмосфері, згуртуванню громади. І в решті решт, в карантинні часи зібрання на відкритому повітрі є більш безпечними, ніж у закритих приміщеннях.

Серед найближчих планів (як тільки дозволить погода): ще кілька майстерень з виготовлення вуличних меблів, їх шліфування та лакування; пошиття поролонових подушок для диванів; засідання групи підтримки дружин учасників АТО в новому просторі; а незабаром – кінотеатр просто неба, вечірній сеанс.

Запрошуємо волонтерів до планування та проведення заходів, а всіх бажаючих – до участі! Слідкуйте за оголошеннями та долучайтеся!

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...