Дистанційна освіта – потужний ресурс для професійного зростання

З кожним днем онлайн-навчання стає все більше популярним не лише у світі, але й в Україні. Адже завдяки різноманітним курсам всі охочі можуть підвищувати свій професійний рівень. Головне — це бажання вчитись та доступ до інтернету. Карантин та вимушене дистанціювання  – це гарна нагода вивчити щось нове, на що раніше не вистачало часу. Тим більше, що багато онлайн-платформ відкрили безкоштовний доступ до своїх ресурсів, а громадські та державні організації активізували свою просвітницьку онлайн-діяльність.

Методична рада ЦСПР розробила рекомендації щодо проходження фахівцями онлайн-навчання під час дистанційної роботи. Це розширення знань у напрямках, які є важливими для забезпечення ефективної діяльності центру: психологія, інформаційна робота, цифрові технології та ін. Кожен із фахівців пройшов у середньому близько 10 онлайн-курсів, вебінарів, зумінарів, майстер-класів, опрацьовувалася й фахова література. Тематика: «Стрес, криза та травма», «Психологія стресу та способи боротьби з ним», «Онлайн курс із кризових комунікацій», «Соціальний менеджмент і залучення зацікавлених сторін», «Ефективна співпраця з медіа»,  «Психотерапевтична реабілітація хворих на Сovid – 19», «Вебінари як нова освітня інформаційно-комунікаційна технологія», «Як писати аналітичні матеріали», «Ази копірайтингу», «Курс цифрової грамотності» та ін. Частина з них передбачала тестування за проходженням матеріалу та сертифікат, який крім підтвердження успішного засвоєння курсу може бути й врахований під час наступної атестації.

За результатами навчання спеціалістами підготовлено доповіді на засідання методичної ради, квітневе планове засідання проведено у формі вебінару. Отримана інформація була корисною й для розробки нових інформаційних буклетів, підготовки тематичних презентацій, тренінгів, інформаційних зустрічей, майстер-класів, творчих виставок та масових заходів для ветеранів та їхніх родин, щоб після закінчення карантину швидко відновити діяльність з цільовими групами з поповненим методичним арсеналом.

Людмила Шелест, заступник директора

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...