Зустрічі з ініціативними групами, ветеран(к)ами та волонтер(к)ами онлайн

Зустрічі з ініціативними групами, ветеран(к)ами та волонтер(к)ами онлайн в межах проекту “Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей”

Партнер проекту молодіжна організація СТАН (www.stan.org.ua) пропонує всім бажаючим долучитися до безкоштовних онлайн тренінгів.

Для цього із запропонованих 20 тем необхідно обрати найбільш актуальні для вас (до 10 тем) та відмітити їх в онлайн анкеті https://cutt.ly/2tnBLmS .

Анкета займає 5 хв. Кожен знайде для себе не одну цікаву тему; особливо радимо долучитися громадським організаціям, що пишуть та реалізують проекти, волонтерам та ветеранам.


“Доки уся країна завмерла через карантин, СТАН вчиться дивитись на виклики як на можливості.

Технічні деталі

Усі тренінги проходитимуть в програмі zoom. Якщо Ви збираєтесь приєднатись до нас зі смартфону, для цього треба встановити спеціальний безкоштовний додаток. Якщо ж заходите із комп’ютера, потрібен лише плагін. Він встановлюється швидко і автоматично. Детальніше про zoom тут: https://zoom.us/ru-ru/meetings.html

Зумінари відбуватимуться в межах проекту “Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей”, який впроваджує Міжнародна організація з міграції та реалізує у Львівській області Молодіжна організація “СТАН” за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Самоізолюйся тілом, а не розумом!”

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...