«Жива» фотовиставка «Ветеран в моїй громаді»

Сьогодні 21.02.2020 року в Іванківському районному будинку культури відбулася урочиста презентація «живої» фотовиставки «Ветеран в моїй громаді». Захід організовано Іванківським ЦСПР за проектом «Ветеранський простір» при підтримці МОМ.

Відкриття виставки було проведено директором центру Галиною Бабич. З вітальним словом виступили керівник апарату РДА, голова Центру допомоги учасникам АТО при райдержадміністрації Ірина Коваль, голова громадської організації «Учасники бойових дій АТО» Віктор Красюн.

Присутні на презентації школярі, молодь, жителі Іванкова мали можливість поспілкуватися з ветеранами, зробити фото на згадку, переглянути концерт ІV районного фестивалю військово-патріотичної пісні «За Україну, за її волю, за народ».

Старт зроблено – попереду зустрічі в школах Іванківського та Поліського районів. Громади мають знати героїв, які живуть з нами поруч, захищають незалежність України, дають нам можливість жити мирним життям. Фотовиставка покликана дати можливість дітям та дорослим з перших вуст дізнаватися про сучасну історію.

Захід проведено в межах проекту «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей», що впроваджується Міжнародною організацією з міграції (МОМ), Представництвом в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...