Канікули, канікули…

Під час зимових канікул працівники Іванківського ЦСПР подбали, щоб відпочинок з родин учасників АТО/ООС був змістовним.

Розпочали роботу з майстер-класу «Дизайн та оформлення святкових заходів». Спочатку разом з дітьми фахівець із соціальної роботи Ганна Саченко підготувала новорічну фото-зону, що не тільки прикрасила інтер’єр приміщення, а й стало жвавим місцем для пам’ятних святкових фотографій.

Продовження цієї роботи було у майстерні, яку з дітьми веде Ганна. Перші заняття продемонстрували бажання дітвори працювати, створювати щось нове.

В рамках проекту «Ветеранський простір», що реалізується на базі ЦСПР майстер-клас організувала сім’я Пархоменків, за що ми висловлюємо свою вдячність. Олексій – учасник бойових дій, його сестра Оксана – наш незмінний волонтер, діти – Ярослава та Микола активно відвідують навчальні гуртки та інші заходи, які проходять в Центрі. Цього разу до роботи долучилася і бабуся Олена. В результаті – прикрашено актову залу для проведення новорічних заходів, діти отримали знання та навики виготовлення святкових сувенірів.

«Різдвяний кінотеатр» влаштував перегляд мультфільмів на соціальну тематику. Присутніх дітей найбільше вразив фільм, створений підлітком з особливими потребами «Соловейко з одним крилом». Разом  зі спеціалістом центру Мариною Грушко була обговорена завжди актуальна тема – адаптації осіб з інвалідністю до соціуму.

Запам’ятається підліткам відпочинок в таборі «Коло друзів», який розташований на мальовничому березі Дніпра. Дозвілля в ньому і змістовне, і корисне.

Дітей з родин учасників бойових дій Софію Вакуліну, Руслану Волощук, Яніну Гайнуліну та Валерію Комаренко запросили до себе іспанські сім’ї, що мешкають в околицях Барселони.

Артем Орещенко відпочивав на острові Пальма де Майорка. Там він з гордістю розповідав, що його дядя Ярослав перші роки військового конфлікту на сході України захищав суверенітет нашої держави.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...