Увінчали рік доброю справою

2019 рік був багатим на події, що ми їх творили разом з учасниками АТО. Але в останні дні року, що минає, ветерани втілили в життя ще одну задуману справу – привітати малечу з дитячого будинку в с.Вовчків Поліського району. Зібрали кошти, придбали солодощі, фрукти, соки, додали іграшки, одяг, гарний настрій та батьківську любов і поїхали…

Напередодні Нового року гостей приїздить багато, тож смаколиками дітей майже не здивували. Справжнім подарунком були самі ветерани. Дівчатка перепитували, чи це саме ті захисники, що захищають Україну? Хлопці роздивлялися медалі та відзнаки. І ті й інші цікавилися, чи вчилися захисники на військових? Після якого класу й до яких закладів треба вступати? Чи обов’язково для цього гарно вчитися в школі?.. Всі діти прагнули уваги й спілкування зі справжніми героями, тож ветерани гралися з ними в м’ячика, «катали» на ведмеді, «оживляли» іграшки на батарейках, обіймалися, жартували й давали поміж цим мудрі поради. Наостанок учасники АТО подарували дітям прапор України з власноруч написаними побажаннями й напутніми словами.

Роззнайомилися. Довго не могли розпрощатися. А від’їжджаючи, дали дітям обіцянку, що обов’язково будуть приїздити, щоб разом провести час за цікавими справами, наприклад, щоб зіграти у вибивного чи футбол, змайструвати щось своїми руками або провести час на природі. А справжні чоловіки слів на вітер не кидають!
Тож нехай в новому році спільні справи об’єднають тих, хто цього потребує!

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...