Розвиток навичок комунікації та роботи в команді

В рамках проекту «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей» 22- 23 жовтня ГО «Інша Освіта» у співпраці з Міжнародною організацією міграції ООН провели тренінг з розвитку навичок комунікації та роботи в команді для ветеранів, членів їх родин, вимушених переселенців та активних учасників проекту.

Тренінг розпочався представленням програми та презентацією проекту. Учасники ознайомилися із поняттям комунікації та ефективними каналами, будуванням робочої етики, зворотнього зв’язку як інструменту конструктивної комунікації та покращення роботи в команді.

На другий день тренінгу учасники визначили особисту мотивацію участі у проекті, спільну мету та спільні цінності у команді як базові інструменти підтримання залученості команди до роботи. У ході роботи кожен спробував себе у ролі командного гравця та отримав інформацію про принципи балансування ролей по Белбіну. Взаємодіючи один з одним, була створена мапа командної комунікації. Професійними тренерами Оленою та Анною були надані ефективні інструменти розподілу завдань та їх виконання. На завершення всім учасникам вручили сертифікати.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...