Ігровий тренінг з управління часом

В рамках проекту Міжнародної організації з міграції “Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей” 18 жовтня в Центрі соціально-психологічної реабілітації пройшов ігровий тренінг з тайм-менеджменту. Тренери ГО “Інша Освіта” запропонували авторську розробку – навчальну настільну гру з управління часом “Життя як проект”.

Ця симуляційна гра допомогла учасникам змоделювати життя протягом двох тижнів та провести ґрунтовний аналіз особистого планування часу.
Серед учасників тренінгу – ветерани, члени їх сімей, ВПО, волонтери, члени ініціативної групи проекту “Ветеранський простір”, що розроблений та впроваджуватиметься на базі ЦСПР протягом року.

Як зазначили учасники в ході гри, надзвичайно важливим є етап планування як справ у проекті, так і у власному житті, вміння розставляти пріоритети, розподіляти обов’язки між членами команди та діяти злагоджено, враховувати прибутки та планувати витрати.

Гра надзвичайно захоплива й показова, враховує всі сфери нашого життя: роботу, проект, здоров’я, сім’ю, відпочинок, друзів тощо. Кожен учасник проаналізував, куди витрачається найбільша частка часу та енергії, а які сфери життя страждають, бо на них не вистачає часу через невірно розставлені пріоритети.

Дякуємо нашим тренерам Ревазу та Олександру, які зробили наш день змістовним та цікавим!

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...