День Захисника України в Новосілках присвятили дітям ветеранів

12 жовтня ветерани Іванківського району з дружинами та дітьми взяли участь у ІV-му обласному родинному фестивалі «З війни до миру. Діти».

Поїздка нашоі делегаціі стала можлива за сприяння Іванківської РДА, відділу культури, національностей, релігій, молоді та спорту, Іванківського ЦСПР, ГО «Учасники бойових дій АТО».

“Вони – діти тих, хто захищав та захищає нашу країну на Сході від ворога. Їх батьки – ВОЇНИ. Війна розділила дитяче життя та життя їх родин на “до” і “після”. За плечима їх татусів, а можливо й матусь, – жах війни, поранення, загибель товаришів, вихід з оточення, а можливо й полон! Тіло їх батьків болить від ран, а душу та серце ятрять спогади, сумніви та гнів! А в думках постійні питання: “Як повернутись у мирне життя, коли душою, серцем та думками постійно на війні, бо пройшли крізь пекло?! Як своїми словами та діями не злякати найдорожче – дітей, не поранити їх душі та душі рідних? ” Але діти нічого не знають та, навіть, не здогадуються про ці батьківські думки та проблеми. Над головами дітей Київської області тихе мирне небо, вони не чують вибухів, пострілів, не знають, як це жити у підвалі, та не виходити на вулицю, але все рівно, війна зачепила їх душі та залишила свій невидимий слід у їх свідомості.

Що з цим робити, як допомогти дітлахам, щоб у подальшому житті у них не виникало проблем та наслідків, щоб зберегти родинні зв’язки, щоб тато та мама були завжди разом та поруч, щоб батькові спогади про війну не руйнували мирне життя родини?

IV Обласний родинний фестиваль «З війни до миру. Діти», який проходив 12.10.2019 року у Новосілках Киэво-Святошинського району, як раз і є одним з тих заходів, які допомагають родинам воїнів та ветеранів побачити, навчитись, зрозуміти, як разом з родиною безболісно подолати шлях повернення до мирного життя. Родинам загиблих та дітям круглим сиротам, батьки яких загинули, захищаючі Україну, відчути піклування, шану та повагу.

Як завжди, на цьому Фестивалі було багато різноманітних інформаційно-просвітницьких локацій, як від обласних служб та департаментів області, так і від громадських організацій області.

Вже стало традицією, що на Фестивалі з циклу “З війни до миру” та інші заходи, які проводять представники ветерансько-волонтерської спільноти Київської області, обов’язково приїжджають кінологи та бійці Полк поліції особливого призначення “Миротворець” з Поліція Київської області. Але в цей раз, в Новосілках були не тільки вони, а ще й працівники відділу криміналістики, вибухотехнічної служби, ювенальної превенції.

Як завжди були, як дитячі так і дорослі, обнімашкі та фотосесії з чотириногими службовцями Поліція Київської області. Легендарне авто Полк поліції особливого призначення “Миротворець” було на цілий день повністю відданр дітлахам. Як завжди до нього стояла черга, всі хотіли посидіти в ньому, потриматись за кермо цього автомобіля та зробити біля нього світлини. Крім цього, діти та дорослі пригадали правила дорожнього руху, дізналися про небезпечні пристої і правила поведінки в разі їх виявлення. А ще найменші гості Фестивалю намалювали карту України та прикрасили її своїми долоньками та привітаннями для захисників України.
Також в прведенні Фестивалю взяли участь представники Головне управління ДСНС України у Київській областіу

Щоразу гості нашого Фестивалю з нетерпіння чекають зустрічі з представниками Український Легіон. Цього разу, крім традиційних міні курсів з надання першої домедичної допомоги, виставки зброї та збірки і розбирання різного виду стрілецької зброї, був тир. Дітлахи, які після короткого курсу, здали іспити та могли напам’ять розповісти, як поводитися зі зброєю, допускалися до стрільб у тирі. Всі привезені боєприпаси, а їх було чимало, до кінця дня були витрачені.

Також на Фестивалі була дитяча майстерня, де малеча малювала, ліпила, робила декупаж, різні іграшки і вироби разом з Наталья Волкова, Гришина Тетяна (Таня Гришина) та Ольга Корниенко (Olga Kornienko). Багато малюнків та поробків, зроблених рученятами дітлахів, поїде на фронт, як дарунки для наших захисників..

Крім пізнавальних локацій були, звичайно ж і ігрові майданчики, де стояло два великих надувних атракціону. Біля них і всередині них цілий день все кипіло, ворушилося і курсувало, як у справжньому мурашнику.

Звичайно ж, для дітей було багато призів і солодощів.
У фойє будинку культури, де розташовувалися дитячі майстер-класи, була виставка дитячих малюнків та фоторграфій воїнів з Київської області.

На Фестивалі представники ветеранських-волонтерського спільноти області змогли зустрітися та обговорити з Mykhailo Bno-Airiian багато наболілих питаннь і проблем, які існують у ветеранів області та намітити подальші шляхи їх вирішення.

Протягом усього дня на сцені Фестивалю виступали запрошені артисти, колективи. музичні гурти. Атмосфера, яка панувала на Фестивалі була привітною і по-домашньому теплою. Всі учасники та гості Фестивалю залишилися задоволені.

А провести цей Фестиваль ГС Федерація ГО Учасників АТО Київщини разом з “БОЯРКА – АТО” змогли за рахунок коштів Обласного бюджету на підставі Наказу Департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації від 12.09.2019 року № 223, якій очолює Ігор Мещан. В цьому професійно організованому і проведеному конкурсі ГС Федерація ГО Учасників АТО Київщини виграла кошти на реалізацію проекту «Фестиваль» З війни до миру. Діти.». Також в проведенні цього Фестивалю приймали участь Управління культури, національностей та релігій Київської облдержадміністрації та Киэво-Святошинського району, РДА та РР Киэво-Святошинського району.


Організованому Київською державною адміністрацією, управлінням культури, національностей та релігій Київської облдержадміністрації спільно з ГС «Федерація ГО учасників АТО\ООС Київщини» ГО «Боярка АТО» з нагоди Дня захисника України. Відбулося свято у с. Новосілки Києво-Святошинського району”.

За повідомленням Ірини Якуніноі, ГС «Федерація ГО учасників АТО\ООС Київщини»

Відео за посиланням https://youtu.be/XSKlBDvDtUI

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...