З Днем захисника, Герою!

Вже традиційно напередодні Дня захисника вирішили поїхати до Прибірська, щоб привітати зі святом Сергія Гриненка, який дістав тяжке поранення в АТО, переніс складні операціі і вже кілька років прикутий до ліжка. Зателефонували до мами Сергія запитати, як він себе почуває, чи можемо його навідати, на що Валентина Миколаївна відповіла, що Сергій завжди дуже радіє, коли до нього приходять, що чекатимуть на нас.

Сергій зустрів нас усміхнено; піднімаючи брови, вдивлявся в обличчя, щоб всіх упізнати. Упізнав Світлану Володимирівну Чеканову. Як міг, висловлював сум і співчуття матері, яка втратила в АТО сина. Роздивлявся фото Олежика Габорака, слухав, що йому було лише 18, раз повз раз піднімав погляд до Світлани Володимирівни й схвильовано промовляв “мама”…

Серед наших гостинців Сергій найбільше зрадів наборам олівців та альбомам, бо останнім часом багато малює. Показував фото своїх робіт на телефоні, бо вдома малюнків не залишилося – віддали до школи, що по-сусідству. Проте пообіцяв нам, що намалює ще, і ми влаштуємо його персональну виставку в музеї АТО при ЦСПР.

Сергій залюбки спілкувався, показував свої військові фото, попросив маму принести нам чай. Разом зі мною гортав сторінки привезеної нами книги “Славні люди землі Поліської”, впізнав керівників району, Грацаєнко Віру Олександрівну. Дуже зрадів, побачивши своє ім’я у списку учасників АТО району.

Уважно слухав поради нашого психолога від МОМ Тетяни Анатоліївни Моісеєнкової і навіть заспівав з нами пісню “Катюша”, коли почув, що спів є гарним способом відновлення мовлення. Провідують Сергія і побратими. При нас зайшов Олександр Волощук, поспілкувалися на атошні теми.

З часу нашої попередньої зустрічі Сергій вже багато чого вміє, багато займається разом з мамою, і прогрес помітний. Є всі підстави вірити, що організм максимально відновиться. Ми всі бажаємо Сергію одужання і захоплюємося його силою духу. Терпіння й здоров,я мамі. Ще раз зі святом, Герою!

Людмила Шелест, заступник директора ЦСПРgoogle.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...