Виїзний мобільний консульпункт

10 жовтня психолог Ольга Гаркуша спільно із  завідуючою сектором взаємодії з роботодавцями Мариною Бусленко Іванківського центру зайнятості, юристом Олегом Барсуком Іванківського бюро безоплатної допомоги, начальником УПСЗН Марією Кульчицькою та  головним спеціалістом Людмилою Руденко УПФУ Поліського району відвідали Володарську  та Залішанську сільські ради, де зустрілися із членами громади різних категорій. Спеціалістами була надана соціальна, психологічна та юридична допомога.

Учасники АТО та члени їх родин мали можливість отримати психологічну допомогу та  інформацію про соціальні гарантії, контактні дані організацій Іванкова, які надають допомогу УБД.

Для випускників Володарської ЗОШ І-ІІ ст. проведений тренінг “Вибір майбутнього професійного шляху в період життєвого самовизначення”. Старшокласники спробували знайти відповідь на питання ким бути у професійному плані, як уникнути  помилок у виборі професії, оцінили свої можливості, інтереси та схильності. Також розширили діапазон знань та уявлень про професійну діяльність у різних галузях. Під час тренінгу кожен учасник створив свою формулу професії. У процесі дискусії обговорили про головне при виборі професії та розглянули основні помилки, що призводять до невірного вибору професії.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...