Тепер в Іванкові є «Алея ветеранів»

Напередодні Дня захисника спільно з учасниками АТО втілили в життя прекрасну ідею, яку виношували ще з літа і чекали вдалого часу – висадили вічнозелені насадження і створили «Алею ветеранів». Логічно, що розташована вона біля Центру «Довір’я», куди щодня приходять ветерани та члени їхніх сімей, діти і дорослі, щоб відвідати музей АТО, отримати психологічну допомогу, вирішити соціальні питання, обговорити нові ідеї. Цією алеєю щодня проходять сотні людей з Іванкова і району, прямуючи до лікарні чи поліклініки. Іноземні гості, що досить часто нас відвідують, теж проходитимуть ветеранською алеєю.


Коли садять плодові дерева, то чекають, що через кілька років вони дадуть урожай, коли декоративні, то уявляють, як вони підростуть і будуть радувати людей, дітей та онуків. Дерева садять оптимісти і ті, хто хоче зробити світ кращим. Ветерани висадили вічнозелені колоновидні туї та кущики самшиту, як символ віри в краще майбутнє і любові до України. Кожен, хто проходить алеєю, нехай з шаною згадає про наших бійців і подумки подякує захисникам за мирне небо над нашими головами.


У кожного з наших активістів-Героїв тепер є своє деревце! Сподіваємося, що ні в кого з перехожих не підніметься рука понівечити чи вкрасти саджанець.


Дякуємо нашим дорогим ветеранам за працю! Окремі слова вдячності та ДП «Іванківське лісове господарство» в особі Бориспольця Леоніда Петровича та Обуховицькому лісництву в особі Ковалівського Василя Миколайовича за надані саджанці.


Сьогодні за календарем – святого Іоанна Богослова. Кажуть, що всі добрі справи, зроблені цього дня, будуть обов’язково зараховані Богом. А ми сьогодні зробили надзвичайно гарну справу! Тож хай усім причетним щастить і добро повертається сторицею!

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...