Нещодавно Міжнародний благодійний фонд «Східно-Єропейська місія» відзначив 25-річчя своєї діяльності в Україні і, в той же час, 23 роки співпраці з Іванківським ЦСПР.

Приємною була зустріч з президентом фонду Джефом Томпсоном та працівниками фонду  зі США, а також директором фонду «Східно-Єропейська місія» в Україні Скрипник Іриною Володимирівною.

В теплій атмосфері розповідали про те, наскільки велике значення має допомога Фонду. Безмежна вдячність за підтримку від сімей. Початок допомоги розпочинався із занять з дітьми християнських уроків, які проводила Олександра Андріяшина. Нині вона капелан і надає надзвичайно важливу підтримку нашим воїнам в зоні АТО/ООС більше чотирьох років. І з кожним роком програма місії зростала. Соціально-незахищені сімї та родини учасників АТО відчували піклування.

На даний час в центрі діє програма для дітей та підлітків по вивченню комп’ютерної грамоти, занять англійської мови, християнських уроків, культури спілкування. Влітку і взимку діти відпочивають із задоволенням у Християнському таборі, часто отримують вітаміни, а також подарунки на Різдвяні свята, важливими є медична і студентська програми.

Варто згадати, що на початку проведення АТО фондом була надана допомога на лікування тяжкопораненим бійцям нашого району.

За весь проведений разом час лунали тільки слова подяки та цікаві історії про роботу місії.

На кінець зустрічі Джефу Томпсону та Ірині Скрипник було презентовано картину з деревом, як символ вдячності за таку вагому роботу.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...