Майстерня просто неба

Меблі в стилі Лофт, що виготовляються з піддонів (пелет), нині є дуже популярними. Навіть в Іванкові у деяких кафе можна їх побачити. А гарні майстри й вдома облаштовують зони відпочинку з такими диванчиками та столиками.

І ми теж мали ідею виготовити такі мобільні вуличні меблі та облаштувати простір для неформального спілкування, який би слугував для проведення тренінгів чи кава-пауз під час тренінгів, для облаштування кінотеатру просто неба, для неформального спілкування ветеранів та членів громади.

Запланували провести першу майстерню заздалегідь, проте в призначений день дощило від самого ранку. Але вихід знайшли. Ми занесли піддони в приміщення і спробували створити перший диван. Практичного досвіду не мав ніхто, тому дивилися фото, відео, обговорювали концепцію, враховували зручність, приємний дизайн, необхідні витратні матеріали, категорію складності виготовлення, мобільність.

Цікава справа об’єднала атовців і неатовців, чоловіків та жінок. Вийшло чудово! Але по ходу побачили, як зробити ще краще. За ухою обговорили ідеї покращення конструкції і подальші дії.

Дякуємо всім, хто не злякався бридкої погоди і долучився до майстерні. Наступного тижня дощі припиняться і зберемося знову! Будемо раді бачити нових волонтерів. Гарні ідеї й спільні справи об’єднують!

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...