Семінар для учасників АТО, що шукають роботу

У Центрі зайнятості пройшов семінар для безробітних учасників АТО, участь в якому взяли директор та фахівці установи, представники УСЗН та ЦСПР.

Директор Центру зайнятості Людмила Леляк та фахівці центру Марина Бусленко і Юлія Троцька розповіли про систему роботи з працевлаштування учасників АТО, громадські роботи, представили слухачам мобільний додаток “Довідник послуг і пільг учаснику АТО”, який можна самостійно завантажити на телефон через Google Play. Також мова йшла про створення електронного кабінету шукача роботи, який дозволяє бачити вакансії у необхідному населеному пункті чи регіоні.

Про санаторно-курортне лікування, профнавчання, засоби реабілітації, монетизацію пільг, матеріальну допомогу надала інформацію начальник відділу обслуговування інвалідів, ветеранів війни і праці Управління соцзахисту Ніна Спекторук.

З презентацією про напрямки роботи та послуги для учасників АТО виступила Людмила Шелест, заступник директора ЦСПР. Розповіла про найбільш знакові події за останній рік та запросила до заходів, які проходитимуть в Центрі, зокрема в рамках проекту “Ветеранський простір”.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...