Товариський матч між ветеранами АТО та ветеранами «Динамо» Київ

Це було справжнє свято футболу для всіх іванківців! Але в першу чергу – здійснилася мрія багатьох футболістів-учасників АТО, які з дитинства фанатіли від «Динамо» Київ, мріяли потрапити на їхні матчі, а зіграти з ними на одному полі, мабуть, і не всі наважувалися мріяти.

Хоч у футбольної команди «Іванків-АТО» за плечима ще небагато зіграних разом матчів, цього разу склад команди був найчисельніший. Ветерани змінювали один одного, грали по 15, 10 хвилин, аби відчути цей адреналін – грати разом з професіоналами найвищого рівня, легендами українського футболу! Насправді, суперниками команди важко назвати: атмосфера була надзвичайно тепла й товариська, обидві команди отримували задоволення від гри і від спілкування за межами поля.

Підтримати наших ветеранів АТО прийшли їхні діти, родини, колектив Центру «Довір’я», куми, сусіди, знайомі й просто земляки. Побажав гравцям удачі й організатор дійства – Роман Буковський, тато якого, до речі, грав цього вечора у команді «Динамо». Обидві команди показала прекрасну гру. Інтрига, хто ж переможе, трималася до останніх хвилин матчу.

Вболівали за наших і юні вихованці футбольного клубу «Штурм» разом зі своїм тренером Олександром Шумаком (президент клубу Дмитро Димнич). Діти виводили гравців на поле під час урочистої частини, подавали м’чі під час гри, а в перерві між таймами спробували забити гол воротарю «Динамо», за що отримали пам’ятні сувеніри та солодощі. Три покоління футболістів були задіяні під час заходу.

Була цікава гра, багато гарячих моментів. І в підсумку рахунок по завершенню 2-го тайму – 4:4. Але вирішили не зупинятися на нічиїй і пробити серію пенальті, щоб все-таки визначити переможця. І з рахунком 2:4 перемогла команда (тут має бути барабанний дріб і фанфари) «Іванків-АТО»! Вітаємо переможців! Можна собі уявити, якою моральною підтримкою для учасників АТО був матч з легендами. Це наснага, позитив, віра в себе і віра в перемогу. Особливо, коли попереду ще 8 ігор Ліги учасників АТО у Федерації футболу України.

Далі були братські обійми, фото з кумирами і командне фото переможців. А фотосупровід цього грандіозного матчу забезпечила мама підростаючого футболіста Вікторія Сташенко, тож всім на згадку залишаться фантастині фото!

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru