Нарада в Міністерстві ветеранів

Сьогодні в Міністерстві ветеранів відбулася нарада за участю заступників міністра, керівників відділів та директорів Центрів соціально-психологічноі реабілітаціі. Було висвітлено напрямки роботи установ з ветеранами, членами іх сімей та громадою, склад фахівців, кількість наданих послуг та звернень, співпрацю з партнерськими організаціями. Важливим завданням, на думку заступника міністра Оксани Гаврилюк, є створення на базі центрів ветеранського простору, доступного й корисного для учасників бойових дій АТО, ООС, учасників Революціі Гідності, ветеранів Афганістану та інших ветеранів, залучення до активноі співпраці державних та недержавних інституцій. Міністерство вивчає кращий украінський та світовий досвід щодо роботи з ветеранами, готове поширювати успішні практики, ділитися матеріалами для наповнення ветеранського простору в наших громадах. Надзвичайно важливою при цьому є думка самих ветеранів.

Наступного тижня Оксана Гаврилюк планує відвідати Центри, поспілкуватися з учасниками бойових дій та обговорити подальші плани взаємодіі.

Відтепер Центри будуть підпорядковуватись нещодавно створеному Міністерству ветеранів, яке прийшло на зміну Державній службі Украіни у справах ветеранів війни та учасників АТО.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...