Навчаються ветерани


В Іванківському центрі соціально-психологічної реабілітації населення 31.05 – 02.06. 2019 року відбувся тренінг «Соціальна згуртованість. Проектна діяльність та розвиток громади».

Група з 25 осіб, більшість якої складали учасники бойових дій на сході України, а також працівники Іванківського ЦСПР та активісти району.

Під час конструктивного навчання було розглянуто ряд питань, необхідних в подальшому для підготовки заявки та обговорено послідовність роботи в проекті «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей», що впроваджується Агентством ООН з питань міграції (МОМ) за фінансування Європейського Союзу.

Для бійців, учасників заходу, запропоновані форми роботи були новизною. Не дивлячись на це вони активно включилися в досить насичений матеріалом графік роботи.

Оцінка потреб громади та їх аналіз, проектний менеджмент, соціальне згуртування, управління часом та планування, складання календаря проекту – це далеко не всі питання, що розглядалися під час тренінгу.

Головне попереду: безпосереднє анкетування громади, а потім – робота за проектом.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...