Пропонуємо оздоровлення

Про оздоровлення та проведення психологічної реабілітації учасників АТО та постраждалих учасників Революції Гідності

Кожній людині потрібно відпочивати, а у випадку виснаження чи хвороби, особливо актуальним стає питання оздоровлення.

Санаторій «Токарі» та «Орізонт» надають послуги із психологічної реабілітації учасникам Революції Гідності, учасникам антитерористичної операції та особам, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської федерації у Донецькій та Луганській областях.

Санаторії мають власну їдальню з дієтичним харчуванням, бювет мінеральної води, що розташований безпосередньо на території санаторію, одно- та двоповерхові спальні корпуси, індивідуальні будиночки, кінозал та клуб.

Індивідуальні та групові заняття з практичним психологом ставлять за мету допомогти пацієнтові «перебороти» проблеми, повернутись до повноцінного соціального життя та відновити втрачену працездатність. Спільна реабілітаційна діяльність багатьох фахівців – психолог, реабілітолог, інструктор ЛФК, лікарі суміжних медичних спеціальностей, фізіотерапевт – і використання всіх доступних та необхідних реабілітаційних заходів проводиться у сучасних обладнаних кабінетах.

Головний скарб санаторію «Токарі» – це найглибша (1 км 100м) в Україні свердловина мінеральної води юрського горизонту – Токарівсько-Бережківська.

Адреса санаторію: Сумська обл., м. Лебедин, с. Токарі, вул. Санаторна, 96. Тел.050 300 12 81, 05445 3 71 35.

Санаторій «Орізонт» розташований в центрі курорту «Сергіївка» Одеської області, на рівнинному північному березі Чорного моря та Шаболатського лімана, є оздоровчо-профілактичним закладом, має матеріально-технічну базу для діагностики і санаторно-курортного лікування захворювань: опорно-рухового апарату, центральної і периферичної нервових систем, органів дихання, кровообігу, органів травлення, гінекологічних та деяких урологічних захворювань, а також наслідків травм і захворювань хребта, спинного мозку.

ДП «Південь-Курорт-Сервіс» на базі санаторію «Орізонт» надає послуги з психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалим учасникам Революції Гідності. Консультування здійснюється у формі планомірного прийому військовослужбовців, передбачає групову терапію, сеанси релаксації, тренінгові форми роботи, освітянські лекції, фізіологічні способи психологічної реабілітації (глибокий сон, якісна їжа, відпочинок тощо), аутогенні (аутотренінг, медитація), медикаментозні, організаційні та ін.

Термін надання послуг у санаторії – 18 днів.

Адреса санаторію: Одеська обл., м. Білгород – Дністровський, смт. Сергіївка, вул. Гагаріна, 1-А.

Для взяття на облік з метою проходження санаторно-курортного лікування та психологічної реабілітації необхідно звернутись до управління соціального захисту населення Іванківської  райдержадміністрації за адресою: смт. Іванків, вул.Поліська, 1.

Начальник управління соціального захисту населення  Н. ТЕРЕЩЕНКО

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...