Свято в День вишиванки

Приємно, що закінчення цього навчального року «Вечірньої гімназії для підлітків» в Іванківському центрі соціально-психологічної реабілітації співпав з Днем вишиванки, який в Україні відзначається з 2010 р. в третій четвер травня з метою збереження українських національних цінностей та їхньої популяризації.

Фахівці із соціальної роботи Ганна Саченко та Марина Грушко запросили на захід учасників АТО та членів їх сімей, підготували цікаву програму, аби діти не тільки вправлялися в інтелектуальному напрямку, а й могли  розважитися – цікаві ігри, вікторини, змагання… Подбали також і про солодкий стіл – сік, напої, фрукти, печиво, зефір тощо.

Висловлюємо вдячність викладачам «гімназії» психологам Ользі Гаркуші та Ірині Превор, заступнику директора Людмилі Шелест та волонтеру Наталії Шевченко., а також всім, хто долучився до цього заходу – учаснику АТО Максиму Бреусу, представникам сімей бійців Євгенії Комаренко, Оксані Пархоменко, Тетяні Зайченко, Наталії Жигадло; багатодітним  мамам Оксані Орещенко, Тетяні Семенюк.

Особлива подяка за всі добрі наміри, постійну підтримку та розуміння ми вдячні Міжнародному благодійному фонду «Східно-Європейська місія», надійному партнеру, з якими ми «пліч-о-пліч» 24 роки та Світлані Кушнір, яка протягом цих років проводить координаційну роботу з Фондом.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...