Чорнобиль не має минулого


«Колесо історії котиться неначе з високого горба. Дай Бог,аби колись люди лише з історії знали про цю страшну трагедію,яка нині нищівно гуркотить радіонуклідами траками по душах і серцях людей. Звізда Полин упала на землю і як кара, і як застереження. Не пропустім це застереження! Збережімо і нашу планету, і самих себе!» 

«Звізда полин або запланована катастрофа», Іван Кірімов

У 2019 році минуло 33 роки з Дня Чорнобильської катастрофи. Проте, цей невгамовний біль, все ще болить. Цей слід залишиться назавжди в пам’яті усього людства. Наслідки вибуху на ЧАЕС ми відчуваємо і до тепер. Не із легенд та переказів увірва­лася у наше життя ця страшна подія  – аварія на  Чорнобильській атомній електростанції. Всім відомо, що цю катастрофу, називають глобальною.

Для того, щоб теперішнє покоління розуміло всю глибину подій,з ними було проведено цикл занять про аварію на ЧАЄС. Ми ознайомили дітей з основними фактами про цю подію,з найважливішими моментами ,які сталися за час аварії і та напротязі 33х років після неї. Про страшні наслідки та небезпеку  ,яка поряд з нами кожного дня:у воді, повітрі, овочах та фруктах, та грибах,які ми так полюбляємо. Ми навчали правилам безпеки обробки продуктів та життєвій необхідній радіаційній гігієні.

фахівець із соціальної роботи Ганна Саченко

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...