Учасники АТО з шаною і вдячністю згадали героїв-захисників Великої Вітчизняної війни

За ініціативи РДА в День пам’яті та примирення делегація у складі представників ветеранської організації ВВв та учасників АТО району відвідала Національний музей-заповідник “Битва за Кивів у 1943 р.”, побудований на честь визволення Києва від фашистських загарбників. Під час офіційної частини лунали слова шани і вдячності від очільників Київської ОДА, Вишгородського району, організацій ветеранів. Хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували загиблих, живим бажали здоров,я, довгих років життя і дожити до ще одного дня перемоги – у війні, яка нині триває на Сході. 


В ході програми відвідали музей, який висвітлює подвиг наших дідів та прадідів. Треба відзначити, що за останній час тут пророблено велику роботу і весь перший поверх відведено для експозицій, які висвітлюють сучасні героїчні події Майдану та антитерористичної операції. Екскурсія була надзвичайно пізнавальною та викликала щемні спогади у наших захисників.

Серед учасників заходу були представники громадських об’єднань ветеранів Афганістану, ВВв, учасників АТО. Всі разом куштували солдатську кашу, слухали концертну програму, налагоджували контакти, обмінювалися досвідом. Приємними були зустрічі з бойовими побратимами. Одна з таких закінчилася несподіваним сюрпризом – невеличкими подарунковими наборами для дітей присутніх ветеранів.


Дякуємо Іванківській РДА за організацію поїздки.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...