«Подвигу жити вічно»

Радість приходу весни завжди пов’язана з світлими Днями – пам’яті та примирення, Днем Перемоги. Вони  залишаються для нас завжди затьмареними від гіркоти втрат і осяяними сонцем Перемоги. Його наближували, як могли, люди, котрим було дуже нелегко в ті воєнні літа і яким найважче сьогодні. Наше покоління у довічному боргу перед тими ветеранами війни, кому пощастило пройти через пекло битв і дожити до світлого Дня Перемоги.

З цієї нагоди в Іванківському центрі соціально-психологічної реабілітації населення проведено зустріч з учасниками антитерористичної операції під назвою «Подвигу жити вічно».

Сьогодні українці стали на захист свого суверенітету, беручи участь у військових діях на Сході України. Запрошені бійці поділилися спогадами про військові будні, а також розповіли про незабутній подвиг солдат, які ціною свого життя врятували світ від фашизму. Дітвора мала можливість ознайомитись з експонатами музею воїнів АТО та з гордістю розповідали, пізнаючи на світлинах своїх знайомих-учасників бойових дій.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...