Розширення сфер впливу учасників АТО на життя громади

Головне питання, яке зібрало членів громадської організації “Учасники бойових дій АТО”, це підписання договорів з агрофірмою про оренду землі в Дитятках і виконання зобов’язань по договору за 2018 рік. Проте останнім часом на зібраннях обговорюється все більше питань іншого характеру, які стосуються життя громади.

«Круглий стіл» з учасниками АТО було проведено в Іванківському ЦСПР. Разом з головою громадської організації «Учасники бойових дій АТО» Віктором Красюном, представниками Центру Галиною Бабич та Людмилою Шелест працювали над пріоритетними питаннями сьогодення. Головним лейтмотивом засідання звучало залучення ветеранів до активного суспільного життя: участь у проекті Міжнародної організації з міграції «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей», підтримка церкви українського патріархату, волонтерська допомога ЦСПР з військово-патріотичного виховання учнівської молоді  та спортивно-оздоровча робота бійців (залучення до футбольної команди та занять у тренажерному залі).

Варто зазначити, що за останні роки учасники АТО значно згуртувалися та стали проявляти більше інтересу до подій, що відбуваються в громаді, розширюючи свої сфери впливу, проявляючи ініціативу та готовність активно співпрацювати для досягнення необхідних результатів.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...