Виїзна робота з членами сімей учасників АТО

12 квітня продовжено цикл виїзної роботи по селам Іванківського району. Для учасників АТО/ООС та членів їх родин, місцевого населення пропонуються послуги мобільно-консультативного пункту фахівців Іванківського ЦСПР. На виїзді працюють психологи, інформаційник, юрисконсульт та фахівці із соціальної роботи.

Сьогодні в с.Олива були проведені інформаційні бесіди з представниками місцевого самоврядування. Зустріч з секретарем сільської ради Строкаль Наталією Миколаївною і директором школи Гурженко Ольгою Леонідівною. Йшлося про види робіт, які ми можемо об’єднати для подальшої співпраці. Вони також отримали пакет друкованого матеріалу: газета центру «Голос Довіри», буклети: «Я повернувся», «Пам’ятка щодо соціального захисту учасників АТО», «Пам’ятка для сімей військовослужбовців, які повернулися із зони АТО» та інформаційний лист з переліком спеціалістів центру і виду їх послуг для цільової категорії населення.

Для учнів Оливського НВО 6-го і 7-го класів, серед яких є члени родин захисників, була проведена інформаційна зустріч. Школярі слухали і ставили питання, щодо роботи центру з родинами учасників АТО/ООС. Творчі заняття, розвиваючі гуртки та групова робота з дітьми зацікавила всіх присутніх слухачів.

Тож чекаємо на нових відвідувачів.

фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою Осипенко А.В.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...