Атестовано молодих спеціалістів

Відповідно до Положення про атестацію працівників  Іванківського ЦСПР  атестації підлягають фахівці Центру, що здійснюють діяльність з надання соціальних та психологічних послуг, здійснення  організаційно-правового, методичного та інформаційного забезпечення діяльності Центру. Атестація проводиться з метою стимулювання    цілеспрямованого безперервного підвищення рівня їх професійної компетентності, росту професійної майстерності, забезпечення ефективності діяльності ЦСПР та відповідності професійних характеристик працівників визначеним професійно-кваліфікаційними характеристикам посад.

Цього року атестацію проходили два молодих спеціаліста – фахівці із соціальної роботи Марина Грушко та Ганна Саченко. Протягом 2018-2019 років вони проходили курси з підвищення кваліфікації, стажування у відповідних фахівців вищої категорії, брали участь у засіданнях методичної ради Центру, давали відкриті заняття та заходи. Членами атестаційної комісії вивчалася діяльність фахівців, аналізувалося ведення робочої документації, активність та ініціативність, вміння працювати з клієнтами.

 

Крім цього спеціалісти оформили й представили на засіданні атестаційної комісії свій досвід роботи, спрямований на виконання завдань, поставлених перед ЦСПР: Г.О.Саченко на тему «Рухова активність та малі форми активного відпочинку для дітей учасників антитерористичної операції та внутрішньо переміщених осіб»,  М.І.Грушко – на тему «Соціально-психологічна адаптація демобілізованих учасників антитерористичної операції та членів їх сімей». На засідання крім членів комісії були запрошені всі фахівці Центру. Колеги ставили запитання, коментували запропоновані теми, цікавилися планами щодо подальшої діяльності в даних напрямках.

 

Свій перший «іспит» атестацією молоді спеціалісти пройшли на «відмінно». Атестаційна комісія прийняла рішення щодо присвоєння фахівцям  кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії». Г.Г.Бабич, голова комісії, привітала молодих колег і побажала не зупинятися на досягнутому.

 

Людмила Шелест, заступник директора

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...