Семінар-тренінг

Нещодавно мені випала нагода побувати на семінарі-тренінгу: «Формування екологічної компетенції школярів у сучасній українській школі і установах природно-заповідного фонду». Для слухачів виступали експерти кожен в своїй галузі щодо екології.

  • Мельничук-Володькина Вікторія Володимирівна – начальник відділу інформаційно-просвітницької роботи ЧРЕБЗ;
  • Пруцакова О.А. – кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник Інституту проблем виховання НАПН України;
  • Санковська І.М. – викладач кафедри методики і психології дошкільної та початкової освіти ІППО Київського університету ім. Бориса Грінченка;
  • Модератор заходу була представник Чорнобильського біосферного заповідника– Косько Ю.С.

Тема екології завжди була актуальною у нашій країні. Але це все глобальні проблеми, на семінарі йшлося про ті прості речі, яким можна і потрібно вчити дітей щодня. Закривати воду коли чистиш зуби, купувати продукти з екологічним маркуванням, не використовувати поліетиленові пакети, не кидати сміття, берегти природу та її ресурси. Екологічна компетентність  дійсно є важливим фактором у сучасному суспільстві. Адже від того, на скільки свідомим у плані екологічної культури буде  підростаюче покоління, залежить стан оточуючого середовища в майбутньому. Діти повинні бути соціально активними в цьому питанні. Насправді, багато кому з дорослих не завадило б послухати таку інформацію. Наш регіон і так є постраждалим від техногенної катастрофи, то хоч природу потрібно зберегти принаймні те, що відродилося. Банальне усвідомлення  того, що потрібно фасувати сміття,здавати відходи на вторинну переробку і т.д. Це вже не малий внесок у своє ж майбутнє на цій планеті.

Цікаві наукові дані, факти у цифрах, словах все це було подано з використанням деяких психологічних методик, в ігровій формі. Багато  чого, можна буде використовувати у роботі нашого центра з дітьми учасників АТО, ВПО та іншої цільової категорії. Інформація напрочуд потрібна і важлива для життя свідомої нації зараз і у майбутньому.

фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою Осипенко А.В.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...