Футбольна команда учасників АТО розпочала тренування

На загальних зборах громадської організації “Учасники бойових дій АТО” було одноголосно підтримано ідею Ярослава Гаркуші про створення своєї футбольної команди ветеранів: «Інші райони мають такі команди, і ми теж хочемо долучитися до їх числа».  Почали збирати бажаючих, обрали тренера, заручилися підтримкою відділу культури та спорту.  А паралельно подали проектну заявку до Міжнародної організації з міграції (МОМ) для отримання грантової підтримки на заходи з реінтеграції  ветеранів,  в тому числі на забезпечення діяльності футбольної команди.

 

На засідання ініціативної групи проекту за участю представників МОМ підтвердили свої наміри та розповіли про найближчі плани. Було приємно чути від селищного голови Олександра Поліщука слова підтримки ідеї учасників АТО і готовність допомогти, наприклад, у придбанні форми для команди. В свою чергу Надія Бірюк, начальник відділу культури, національностей, релігій, молоді та спорту, запевнила, що тренування ветеранської футбольної команди будуть включені до графіку роботи стадіону, і команда матиме необхідний інвентар для тренувань.

Не чекаючи результатів конкурсного відбору за проектом, учасники АТО розпочали тренування. Весна надихає, погода сприяє, азарту хоч відбавляй! Команда зібралася сильна, дружна, готова йти вперед до перемог! «Тільки дуже болять ноги після тренувань, без звички!» – зізнаються вчорашні бійці. – Але це явище тимчасове!» Збираються щонеділі о 10:00 на стадіоні біля річки Тетерів. «Кожного разу додаються нові гравці, що дізналися про створення команди нещодавно, – говорить капітан команди Ярослав Гаркуша. – Більшість ті, хто раніше вже мали футбол серед своїх захоплень. Рівень гравців дуже достойний!»

У планах команди – приурочити свою першу гру до Дня пам’яті Чорнобильської трагедії.  Вже мріють позмагатися з ФК нашого району, а в перспективі – з ветеранською командою зі Славутича. Тож побажаймо успіху нашим героям і перемог  новоствореній футбольній команді!

Людмила Шелест, заступник директора ЦСПР

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...