Роль вітамінів у збереженні здоров’я

Для підтримання нормальної життєдіяльності організму крім білків, жирів, вуглеводів, мінеральних речовин і води потрібні вітаміни. Цим терміном називають групу додаткових речовин їжі, що належать до різних класів органічних сполук і за рідкісним винятком не синтезуються в організмі людини. Вони мають сильний і певною мірою специфічний вплив на процеси обміну, причому в дуже невеликих кількостях.

Особливо необхідні вітаміни для здоров’я дітей. Враховуючи цей фактор ми вирішили провести інформаційну зустріч для дітей учасників АТО/ООС та ВПО, залучивши до неї всіх бажаючих. Консультацію в проведенні інформаційної зустрічі надала лікар Тамара Сорокіна. Значна увага була звернена на харчовий баланс білків, жирів, вуглеводів та мікроелементів. Проте споживанню овочів та фруктів як основному постачальнику організму вітамінами була відведена основна роль.

Приємною несподіванкою для дітей було отримання комплексу вітамінів, про що подбали представники Міжнародного благодійного фонду Східно-Європейська місія.

Марина Грушко фахівець із соціальної роботи

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...