Призначено заступників Міністра

Терещенко Олександр Леонтійович та Гаврилюк Оксана Василівна призначені на посади заступників Міністра у справах ветеранів України. Кадрове рішення було ухвалено під час засідання Кабінету Міністрів України.

Олександр Терещенко ветеран, учасник бойових дій в російсько-українській війні. Він буде працювати в Міністерстві за напрямом вшанування пам’яті загиблих, підтримки сімей загиблих, ідеологічної роботи з ветеранами та співпраці з ветеранськими громадськими організаціями.

Ветеран, захисник ДАПу, людина яка отримала інвалідність через поранення, організатор і очільник кількох ветеранських громадських організацій. Як кажуть, всі карти зійшлися, аби тепер зібрати докупи власний досвід, мотивацію, набуті знання та досвід і використати все це на керівній посаді у Міністерстві в справах ветеранів.

«Я зрозумів, якщо під час війни відсиджусь вдома, то я перестану себе поважати», – це стало доленосним рішенням Олександра Терещенка, яке він прийняв для себе взимку 2014 року, вдивляючись в портрети Героїв Небесної Сотні на Інститутській в Києві.

У рідному Миколаєві він розпочав громадську діяльність. Став співзасновником, а згодом головою Миколаївської філії «Асоціація інвалідів АТО», заснував та очолив ГО «Асоціація учасників та інвалідів АТО» Миколаївської області та благодійний фонд «Міжнародний благодійний фонд Олександра Терещенка». За кілька років допомогли чималій кількості ветеранів війни, запровадив проекти щодо їхньої ресоціалізації, популяризації успішних ветеранських проектів, розвитку бізнесу. Спільно з побратимами-однодумцями зайнявся проектами вшанування пам’яті загиблих, підтримуючи також членів сімей полеглих Героїв. Чимало часу присвятив програмі з патріотичного виховання молоді.

Оксана Гаврилюк полковник в запасі Збройних сил України, має статус УБД. Вона опікуватиметься напрямом медичного забезпечення, реабілітації, психосоціальної адаптації та забезпечення прав на оздоровлення.

«Війна змінює людей. Розкриває. Просту, непомітну людину перетворює на справжнього воїна, здатного брати на себе відповідальність, ризикувати, приймати бій та йти в атаку. Та по поверненню до цивільного життя ветеран, замість того аби розвинути свої найкращі якості, часто опиняється в ситуації прохача послуг та споживача пільг від держави.

Але крім пільг, ветеранам потрібні можливості самореалізації в цивільному житті та визнання його сміливості та героїзму від держави, соціуму», – переконана Оксана Гаврилюк. Вже кілька років працює саме над цим. Насамперед йдеться про можливість отримати якісну реабілітацію, освіту, нову кваліфікацію, гідну роботи за власним вподобанням.

Крім того, чимало уваги вона приділяє героїзації військовослужбовців та ветеранів, популяризації їхніх подвигів серед цивільного населення.

Оксана провела чимало часу на лінії фронту, організовувала роботу прес-центру в Авдіївці під час загострення там бойових дій, працювала разом із журналістами в найгарячіших точках АТО, таких як шахта Бутівка, Авдіївська промзона, позиція «Зеніт». Що таке війна та якими є обличчя миру вона бачила на власні очі.

«Наразі державна політика скоріш відокремлює ветеранів якимись пільгами і преференціями, а потрібно, щоб вона створювала можливості. Ветерани прагнуть проявити себе, реалізувати, істотно змінити свій рівень життя. Треба міняти підхід. Аби ті, хто пройшов війну влилися у потужний і багатогранний рух ветеранів, який буде набирати обертів за підтримки та співпраці всіх», – зазначає Заступник Міністра у справах ветеранів Оксана Гаврилюк.

За матеріалами сайту Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО

http://dsvv.gov.ua/

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...