З нагоди 8 Березня

Напередодні Міжнародного жіночого дня 8 Березня відбулися урочистості за участю трудових колективів, працівників державних установ та організацій, громадськості району.

Багато теплих і ніжних слів лунало на адресу жінок. Виконуюча обов’язки голови Іванківської райдержадміністрації Тетяна Свириденко, голова районної ради Валерій Потієнко та депутат Київської обласної ради Олександр Леляк привітали учасниць урочистого зібрання зі святом, відзначили кращих жінок району грамотами та подяками.

Надзвичайно приємно, що серед них і наші активістки – матері, які виховали достойних синів, справжніх патріотів і захисників України: Орещенко Лідія Павлівна, мама Орещенка Дмитра, наймолодшого бійця нашого району, нагородженого орденом «За мужність»;

та Марченко Валентина Романівна, мама Марченка Сергія, професійного військового, який ніс службу в АТО з 2014 по 2019 рік. Вітаємо з заслуженими відзнаками!

Всім мамам, дружинам, донечкам, сестричкам зичимо міцного здоров’я, нев’янучої краси і молодості, сімейного щастя, завжди гарного настрою, ніжності і чарівності, здійснення задумів, щирого кохання, і, звичайно, турботи і підтримки від чоловіків!

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...