Представники Міжнародної організації з міграції взяли участь у засіданні ініціативної групи

Міжнародною організацією з міграції (МОМ), Представництво в Україні, за фінансової підтримки Європейського Союзу було оголошено конкурс для громад «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей». Оскільки громадська організація «Учасники бойових дій АТО» та Іванківський ЦСПР, що належить до сфери управління Служби, працюють саме в напрямку допомоги ветеранам та членам їхніх сімей, спільно вирішили брати участь у конкурсі. Була створена ініціативна група, до якої увійшли 8 УБД та 8 представників влади, соціальних установ, зацікавлених організацій-партнерів, представників ВПО, волонтерів. Після обговорення ідей було розроблено план заходів, які б сприяли реінтеграції ветеранів, згуртуванню громади, більш активній участі ветеранів у житті місцевої спільноти, і подано проектну заявку на розгляд МОМ.

Сьогодні, 05 березня, представник МОМ в особі Анни Єрьоміної відвідав ЦСПР з оціночним візитом, щоб зважити мотивацію та організаційну спроможність громади працювати у проекті. В ході спілкування з ініціативною групою Анна розповіла про завдання, які ставить перед собою МОМ у роботі з ветеранами конфлікту на Сході України, про етапи реалізації проекту, вимоги до громад і користь, яку отримають громади, що братимуть участь у проекті. Пані Єрьоміна наголосила, що важливою складовою проекту є навчання членів ініціативної групи та активістів, які пройдуть тренінги з написання грантових заявок, мобілізації ресурсів, створення команди, проведення оцінки потреб громади, ведення діалогу та вирішення конфліктів всередині громади. Після цього буде скориговано поданий план проведення заходів соціального спрямування та згуртування.

Подібні оціночні візити відбудуться до всіх громад, які подали проекти-заявки на конкурс. По завершенню будуть відібрані громади, які отримають грантову й організаційну підтримку від МОМ. Результати стануть відомі в кінці березня. Маємо тверду надію, що наша громада достойно «витримала іспит» і матиме можливість реалізувати свої задуми спільно з Міжнародною організацією з міграції.

Людмила Шелест, заступник директора ЦСПР

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...