Обговорено ефективні напрями співпраці громадсьої організації «Учасники бойових дій АТО» та Іванківського ЦСПР

В Іванківському ЦСПР, що належить до сфери управління Служби,  пройшли чергові збори  громадської організації «Учасники бойових дій АТО». Як зазначив Віктор Красюн, голова ГО, організація створена у 2015 році й на даний час налічує близько 190 членів – учасників АТО Іванківського та Поліського районів. За цей час напрацьовано  ефективні напрями діяльності та вибудовано систему партнерства з урядовими та неурядовими організаціями. Особливо хочеться відзначити співпрацю з Центром соціально-психологічної реабілітації населення, який надає всебічну підтримку учасникам АТО та громадській організації, що є значною перевагою у порівнянні з районами, де подібні Центри відсутні. Поряд з цим В.Красюн поділився враженнями від поїздки до Соціально-психологічного центру м.Славутич, що відзначав свій 25-річний ювілей. В ході зустрічі з головою «Славутицького об’єднання ветеранів АТО» Віктором Івашком відбувся обмін досвідом роботи з ветеранами.

В свою чергу, Людмила Шелест, заступник директора ЦСПР, озвучила найбільш вагомі заходи, проведені спільно Центром та ГО, окреслила проблемні питання учасників АТО, на які варто звернути увагу, і запропонувала додати до спільної діяльності нові ефективні напрями.

Після загального обговорення було вирішено провести ряд заходів з військово-патріотичного виховання учнівської молоді, підтримати ініціативу учасників АТО щодо створення футбольної команди ветеранів, розвивати підприємництво серед учасників АТО, спільно з психологами ЦСПР попрацювати над профілактикою суїцидів серед демобілізованих, організувати навчання для активістів організації та спробувати написання й реалізацію проектів з надання допомоги ветеранам та їхнім родинам задля ефективної реінтеграції до цивільного життя й активної участі в соціально-економічному розвитку громади.

Серед інших тем, що розглядалися на зборах, були обрання нового складу правління ГО,  обговорення земельних питань, пільгового перевезення, питання підтримки  Української православної церкви.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...