Акція “Подаруй тепло бабусі”

Іванківський ЦСПР, що належить до сфери управління Служби організував акцію «Подаруй тепло бабусі».

Допомогти одиноким людям  завжди хотілося. Так і народилася ця акція. Я зателефонувала  в Іванківський територіальний центр соціальної допомоги,які в свою чергу підтримали  акцію. І ми вирішили відвідати будинок пристарілих, що знаходиться в с. Прибірськ.

Я була вдячна вже тільки за це, хоча розуміла,що треба було потрібно  зробити ще багато.

Почалося все з поширювання  інформацію про акцію в Інтернеті. На власній сторінці, на офіційній сторінці фейсбук ЦСПР , на всіх сторінках де сидять мої співмешканці. Я розповідала без зупину про неї в магазинах,  в таксі, друзям, сусідам. Мені дуже хотілося,щоб як умога більше людей дізналося про акцію, а ще більше хотілося, щоб в ній взяли участь.

Я щиро вдячна кожному лайку, кожному реппосту, кожній людині, яка розповідала про цю новину і кожній людині яка підтримала мене. Неважливо змогли вони щось принести чи ні, але вони  були небайдужими і не лишалися осторонь. Безмежно вдячна всім тим людям  які взяли участь в акції і принесли щось для одиноких людей.

На Водохреще всі отримали подарунки , які  принесли в Центр.  Передати словами, як були раді бабусі та дідусі просто неможливо. І не можу передати яку гордість я відчувала за всіх тих людей які щось принесли  і чесно кажучи трішечки за себе. Я була рада бути причетною до цього. МИ всі дійсно подарували тепло, добро і радість.

Пам’ятайте: Коли  береш наповнюєш руку, коли  даєш наповнюєш серце.

Практичний психолог Анастасія Токаревська

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...