Новорічне свято для учасникі АТО та їх сімей

Незабаром Новий рік, Різдво і хоча це зимові свята, але вони дуже теплі, бо відзначаються в родинному колі. Прикрашена ялинка, святково прибраний зал, чарівна атмосфера, веселі ведучі Дід Мороз Микола Демяненко  – учасник АТО та Снігуронька Ірина Струпова  – фахівець із соціальної роботи –  все  це  було організовано для учасників АТО та їх сімей.

Кожного року напередодні свят всім Центром ми готуємо вечір відпочинку, забезпечуємо культурне дозвілля для наших захисників та їх родин. І кожен рік це свято незабутнє для всіх. Проводилися тематичні вечірки з конкурсами, новорічні вогники, де приймали участь всі запрошені гості. Цього разу, як і завжди, ведучі зуміли налаштувати присутніх на позитив своїм гумором, допомогли глядачам налаштуватися на новорічний настрій та відчути приближення свят. Всіх привітали з наступаючим Новим роком заступник директора ЦСПР Людмила Шелест та голова ГО «Учасники бойових дій АТО» Віктор Красюн.

 

До організації та проведенні свята долучилися працівники районного будинку культури та артисти : Тетяна Колісніченко, Богдан Бірюк, Анастасія Ступак, Ірина Колісник, Юрій Федоренко,  Назар Шульженко та Тарас Струпов. Затамувавши подих гості слухали співи під акомпанемент гри на гітарі Наталії Губиш. Феєричної атмосфери та святково настрою додав оркестр духових інструментів під керівництвом Юрія Грибана.

Хочемо висловити вдячність начальнику та колективу відділу культури національностей, релігій, молоді та спорту Іванківської РДА  Бірюк Надії Костянтинівні.

Наприкінці вечору звучало багато подяк від бійців і членів їх сімей. Зокрема від дружини одного із захисників прозвучали такі слова: «Дякую за таку домашню та душевну атмосферу, ми тут як вдома, як у колі друзів».

фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою Анна Осипенко

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...