Чим запам’ятався 2018 рік

Спільними зусиллями учасників АТО, фахівців ЦСПР, волонтрів за підтримки РДА, підприємців у Центрі створено музей воїнів АТО, покликаний  вшанувати УБД нашого району, розповісти про патріотизм, мужність і незламність духу українських вояків – учасників антитерористичної операції.

 

 

До Дня Збройних сил України проведено масштабну акцію «Підтримай бійця», яка включала в себе психологічну, інформаційну та іншу підтримку: дитячі малюнки для бійців, «Пам’ятки учасникам російсько-української війни»,  пакети солдатської каші та концерт від Дитячої школи мистецтв.

Дякуючи селищній раді дитячий майданчик Центру поповнився яскравими гойдалками та багатофункціональною гіркою для дітей, а також спортивним комплексом для учасників АТО, який стане істотним доповненням до зали фізичної реабілітації для відновлення здоров’я наших захисників.

 

Цього року втретє відбувся шаховий турнір пам’яті загиблого бійця АТО Олега Габорака. Вшанували пам’ять воїна  хвилиною мовчання та покладанням квітів до могили солдата й експозиції про загиблих у музеї АТО.

За підтримки «Товариства Лева» та Міністерства закордонних справ Республіки Польща Центром реалізовано проект «Нам не байдуже-2», спрямований на допомогу вимушено переміщеним особам: тренінги для дітей, зустрічі з дорослими, навчання для фахівців служб, що працюють з ВПО, екскурсія для дітей в екопарк “Медвино”.

Протягом року Іванківський ЦСПР працював з дітьми учасників АТО. Для них організовувалися розважальні заходи,  літній табір, відпочинок та оздоровлення за кордоном, новорічні свята. Діяла «Вечірня гімназія», яка включала в себе курси англійської мови, культури спілкування, комп’ютерної грамоти, християнські уроки.

 

 

Спільно з ГО «Учасники бойових дій АТО» та Іванківським осередком ВГО «Яворина» всіляко допомагали бійцям та їх рідним: проведено ряд інформаційних зустрічей, зборів, «круглих столів», виїзних заходів, зустрічей з ветеранами.

Налагоджено систематичну роботу  мобільного консультпункту з метою доступності послуг ЦСПР для учасників АТО, ВПО із сільської місцевості. Завдяки співпраці з Центром зайнятості,  Бюро безоплатної правової допомоги, Пенсійним фондом  здійснено виїзди у села Тетерівське, Дитятки, Максимовичі, Зелена Поляна, Розважів, Шпилі,  Обуховичі та інші  села Іванківського та Поліського районів.

Спільно з громадською організацією «Учасники бойових дій АТО» надано допомогу в  оформленні та отриманні соціальних карток учасників АТО.

Цього року відзначили 20-у річницю співпраці з іспанською асоціацію «EsPerTu» (Барселона). На свято приїхали президент та члени  асоціації та представники іспанських сімей. Для них був влаштований невеличкий концерт і зустріч з тими, хто 15 – 20 років тому дітьми їздив в іспанські сімї на відпочинок.

 

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...