Олеже, тебе ми пам’ятаємо завжди!

Три роки минуло, як мати втратила сина – сина, якому було лише 18 …

Олега Габорака пам’ятають в Сукачівській ЗОШ, Катюжанському вищому професійному училищу, скрізь, де він не був – це була душа компанії, він завжди ділився найкращим, що в нього було.

Ініціативний, запальний в свої 16 – рвався на Майдан. Як не намагалася мама, Світлана Володимирівна, відмовити, так і не змогла. До грудня 2014 р. він працював в інформаційному центрі Майдану.

Пізніше – звертався в різні батальйони. Йому ще не було 18, коли він вступив до батальйону «Святої Марії», а у вересні він став бійцем 93 бригади.

За півтора тижні до загибелі пройшов відбір до зведеної штурмової роти «Карпатська Січ». Тоді з гордістю повідомив, що пройшов відбір в групу швидкого реагування. Мабуть відчував, що життя може бути коротким, а от прожити його треба яскраво.

11.12.2018 Іванківщина вшанувала пам’ять військовослужбовця Олега Габорака, який загинув 11 грудня 2015 року під час виконання службових обов’язків в ході забезпечення проведення антитерористичної операції на сході України.

У покладанні квітів до пам’ятника загиблого героя участь взяли перший заступник голови Іванківської райдержадміністрації Тетяна Свириденко, заступник голови райдержадміністрації Ольга Мурга, заступник голови Іванківської районної ради Оксана Шумак, заступник голови Іванківської селищної ради Василь Грищенко, громадськість району.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...