«Як учаснику АТО реалізувати своє право на землю»

За ініціативи ГО «Учасники бойових дій АТО» акція «Підтримай бійця» завершилася проведенням «круглого столу» на тему «Як учаснику АТО реалізувати своє право на землю».

На зустріч з ветеранами АТО були запрошені представники агрофірми «Дитятки», які надали роз’яснення щодо порядку передачі земельних ділянок державної або комунальної власності у власність учасникам АТО, а саме: подання клопотання про виділення земельної ділянки, надання дозволу на розробку документації із землеустрою, розробка документації, погодження документації із землеустрою, реєстрація земельної ділянки в Державному земельному кадастрі, реєстрація права власності на земельну ділянку.

Голова громадської організації Віктор Красюн проаналізував ситуацію щодо отримання земельних ділянок учасниками АТО Іванківського району. Зазначив, що членам ГО «УБД АТО» надається і буде надаватися всебічна допомога для вирішення цього питання. На сьогодні 115 членам організації виділено ділянки під ОСГ на території Оранської, Обуховицької та Дитятківської сільських рад. Понад половину власників вже виготовили проектну документацію на землю, а частина – вже й передали в оренду фермерам для ведення сільськогосподарського виробництва. Учасники «круглого столу» ділилися власним досвідом та радилися, як розпорядитися земельною ділянкою.

По закінченню зустрічі бажаючі змогли отримати «Пам’ятку учасникам російсько-української війни» – остання редакція інформаційного видання про права, обов’язки та гарантії соціального захисту для учасників АТО, розроблене громадською організацією «Юридична сотня», а також «солдатську кашу» від американських благодійників.

Людмила Шелест, заступник директора ЦСПР

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...